Fantaste.pl

Polecamy

  • iPhone, iPod, iMac, Macbook, iPad: akcesoria i gadety
  • gry, konsole, anime, figurki, akcesoria i gadety
  • sport, hobby, zabawki, prezenty, gadety
  • folie, obudowy, baterie, futeray, adowarki
  • komputery, laptopy, netbooki, pamici, myszki

NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA

 

1. Jak długo będzie trwać procedura zamówienia?

Po złożeniu zamówienia, dokonaj wpłaty na nasze konto bankowe lub dokonaj płatności lub transferu online. Numery kont i dane do wpłaty podane są na witrynie, dostaniesz je także automatycznie w wiadomości wysłanej na adres e-mail podany w formularzu zamówienia. 
Twoje zamówienie będzie kontynuowane w następujących krokach:

Krok 1 (1-3 dni): Twoje zamówienie jest przetwarzane. Produkty są zbierane od dostawców.

Krok 2 (<1 dzień): Twoje zamówienie oczekuje na zapakowanie.

Krok 3 (1 dzień): Twoje zamówienie jest pakowane i wysyłane za pośrednictwem Poczty w Hong Kongu.

Krok 4 (około 10 dni): Zamówienie jest dostarczane przez pocztę.

 

}Całkowity czas dostawy:
Air Mail (poczta lotnicza - wysyłka zagraniczna z Hong Kongu): 12 do 30 dni roboczych. Najczęściej proces trwa krócej około 10 dni roboczych

2. Dlaczego ceny są tak niskie?

Niewiarygodnie niska cena produktów? Wysyłka bezpośrednio z kraju producenta, bez pośredników. Mały magazyn, co dzień nowe dostawy, kontakt z dostawcami wielokrotnie w ciągu dnia. 


3. Coś za coś?

Tak. Najniższa cena, sprawdzone produkty i darmowa wysyłka ZA Twoją cierpliwość (wysyłka trwa 12-30 dni roboczych, najczęściej krócej około 10 dni, rzadko dłużej) i zrozumienie jeśli zamówionego produktu nie będzie już w ofercie fabryki (rzadko się to zdarza, a dowiesz się o tym w ciągu pierwszych 1-3 dni, zwrócimy pieniądze).

 

4. Czy zakupy są bezpieczne?

Oferujemy najlepszą prywatność i bezpieczne zakupy. Nasza strona jest hostowana na zaufanym serwerze dedykowanym. Nigdy nie ujawnianiamy danych osobowych osobom trzecim. Wszystkie informacje zebrane przez nas są wykorzystywane tylko wyłącznie do właściwego procesu zamówienia.

 

5. Jak przebiega procedura reklamacji, gwarancji?

Procedura gwarancji jest rozpoczynana w następujących zdarzeniach:
- gdy wysłany produkt został uszkodzony w czasie transportu
- gdy przesyłka zostanie zagubiona
- gdy pomyłkowo zostanie wysłany inny produkt

W takich przypadkach produkt jest zamieniany na nowy, zgłoszenie powinno nastąpić w ciągu pierwszych 30 dni. W celu ułatwienia i przyspieszenia procedury możemy poprosić o zdjęcia produktu i opakowania paczki, dlatego zalecamy zachowanie opakowania przez 1 miesiąc. Nowy produkt zostaje wysłany po odesłaniu wadliwego. Czasami, gdy wysyłka zwrotna jest nieopłacalna, poprzedni zostawiamy klientowi na "pamiątkę".

 

6. Zakup większych ilości produktów

Skontaktuj się z nami, aby ustalić specjalną cenę. Zajmujemy się tylko sprzedażą detaliczną, maksymalnie 10 sztuk dla jednej osoby.

 

7. Czy są jakieś podatki i cła?

Z naszych statystyk wynika, że tego typu opłaty mogą być przy mniej niż 1% wysyłek i są niewielkie. Jeśli tak się zdarzy, chociaż wysyłki najczęściej nie przekraczają dopuszczalnych kwot, to należności i formlności celne są w gestii zamawiającego. Zachęcamy wszystkich do poznania lokalnego urzędu celnego oraz obowiązków i ograniczeń przywozowych. Niektóre produkty mogą wymagać specjalnego zezwolenia lub licencji. Nie odpowiadamy za produkty, które zostały skonfiskowane z powodu niedopełnienia formalności przez zamawiającego.

 

8. Czy dostanę rachunek?

Na życzenie wystawiamy rachunek na wykonaną usługę. Aby otrzymać rachunek należy poprawnie wypełnić dane firmy wraz z NIP. Cena na witrynie jest ceną całkowitą, zawiera opłatę za usługę zamówienia i za towar: (usługa pomocy w zamówieniu produktu za granicą) + (kwota za produkt u dostawcy w której przekazaniu sklep również pomaga). Na rachunku będzie widniała usługa "Usługi w zakresie organizowania zakupu części i podzespołów". Na rachunku będzie widniała cena usługi bez kosztu zamówionego produktu u dostawcy. Pieniądze za produkt są przez nas tylko przekazywane.

Cena znajdująca się w sklepie internetowym Fantaste.pl jest ceną całościową i składa się z właściwej usługi pomocy w zamówieniu produktu za granicą wykonywanej przez Fantaste.pl oraz z kwoty za produkt u dostawcy zagranicznego, w której przekazaniu sklep również pomaga. Całkowite ceny są podane w złotych polskich.

 

10. Jak mogę się z wami skontaktować?

W przypadku jakichkolwiek pytań lub wątpliwości dotyczących zamówienia, prosimy o kontakt na sklep@bitpoland.pl wraz z podanym nr zamówienia. Proszę podać jak najwięcej informacji w wiadomości. Nie usuwaj historii wiadomości.


Strona głównaStrona główna

Koszyk  

jest pusty

Nowe produkty

Aktualnie brak nowych produktów

Promocje

Aktualnie brak promocji


X Nie pokazuj więcej
TA STRONA UŻYWA CIASTECZEK (COOKIES)
Dowiedz się więcej o formie i celu ich używania w naszej Polityce Prywatności: KLIK.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie ciasteczek, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.